×

برگزاری نشست خبری عضوگیری جدید طرح اُسوه

این نشست خبری که با حضور خبرنگاران رسانه‌های مختلف خبری از جمله: اتقان، ایرنا، ایکنا، تسنیم، شبستان و رادیو قرآن همراه بود به‌صورت مجازی و از طریق ارتباط زنده تصویری برگزار شد.

به گزارش دبیرخانه طرح اُسوه، نشست خبری اعلام فراخوان عضوگیری جدید طرح اُسوه، صبح امروز ۲۲ اردیبهشت­‌ماه با حضور محمدتقی میرزاجانی (رئیس طرح اُسوه) و خبرنگاران رسانه‌­های مختلف خبری به‌­صورت مجازی و از طریق ارتباط زنده تصویری برگزار شد.

این نشست با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط قاری نوجوان امیرحسین لندرانی از استان تهران آغاز گردید.

در ابتدا محمدتقی میرزاجانی با اعلام رسمی آغاز عضوگیری جدید طرح اُسوه گفت: تمامی قاریان و حافظان نوجوان ۹ تا ۱۲ سال سراسر کشور، می‌­توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع ­رسانی دبیرخانه طرح اُسوه، در بازه زمانی ۲۲ اردیبهشت تا ۳۱ خردادماه ۹۹ نسبت به ثبت نام در این طرح ملی اقدام نمایند.

وی افزود: قاریان و حافظان زیر ۱۲ سال باید در هنگام ثبت‌نام می‌بایست یکی از قطعات قرائت بارگزاری شده در سامانه ثبت نام را دریافت کرده و پس از تقلید در مهلت اعلام شده (تا پایان ۳۱ خرداد) آن‌را تلاوت نموده و صوت ضبط شده خود را در سامانه بارگزاری نمایند.

در این نشست خبری که با حضور خبرنگاران رسانه‌های مختلف خبری از جمله: اتقان، ایرنا، ایکنا، تسنیم، شبستان و رادیو قرآن برگزار شد، از تیزر عضوگیری طرح اُسوه نیز رونمایی بعمل آمد.


در زیر می‌توانید تیزر عضوگیری طرح اُسوه را مشاهده نمایید.جهت ورود به سامانه ثبت نام اینجا کلیک نمایید.


جهت مطالعه مشروح گفتگوهای این نشست خبری از نگاه رسانه‌ها، روی نام رسانه مورد نظر کلیک نمایید.


پایگاه خبری اتقان

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)

خبرگزاری تسنیم

خبرگزاری شبستان

خبرگزاری مهر


جهت مشاهده تصاویر در ابعاد بزرگتر روی آن کلیک نمایید.


افزودن دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *