×

حضور کاروان طرح اُسوه در مناطق سیل‌زده استان گلستان

یازدهمین دوره طرح اُسوه، با محوریت اجرای محافل قرآنی و هنرنمایی قاریان و حافظان نوجوان در شهرهای سیل زده استان گلستان از جمله آق قلا و گمیشان در حال برگزاریست.

به گزارش دبیرخانه طرح آموزشی-تربیتی اُسوه، با توجه به در پیش بودن یازدهمین دوره حضوری طرح آموزشی – تربیتی اُسوه که مطابق تقویم زمانی سالانه، در اواخر تابستان برگزار می‌شود، مجریان این طرح تصمیم گرفتند تا این دوره با محوریت اجرای محافل قرآنی و هنرنمایی قاریان و حافظان نوجوان در شهرهای سیل‌زده استان گلستان از جمله آق‌قلا و گمیشان برگزار شود تا ضمن ادای وظیفه از ناحیه اعضای این طرح قرآنی، از هم‌اکنون توجه به تکالیف و مسئولیت‌های اجتماعی و ضرورت هدیه شادی و نشاط معنوی به هم‌وطنان مصیبت‌دیده، به این نوجوانان نخبه قرآنی به‌صورت عملی آموزش داده شود.

بر همین اساس یازدهمین دوره طرح اسوه، با محوریت اجرای محافل قرآنی و هنرنمایی قاریان و حافظان نوجوان در شهرهای سیل‌زده استان گلستان از جمله «آق‌قلا» و «گمیشان» از روز گذشته آغاز شده است.

کاروان اُسوه با بیش از پنجاه عضو، پس از ورود به گرگان، فعالیت خود را از عصر جمعه، ۱ شهریورماه، با برگزاری محافل قرآنی در سه روستای آق‌قلا آغاز کرد. در کنار اجرای برنامه‌های قرآنی، مشارکت در فعالیت‌های جهادی هم در دستور کار قرار دارد.

 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *