×

دیدار قاریان و حافظان طرح اُسوه با علمای عظام

سه شنبه ۲۱ اسفندماه ۹۷ / شهر مقدس قم

به گزارش دبیرخانه طرح آموزشی-تربیتی اُسوه، ششمین روز دوره دهم به دیدار با علماء اختصاص داشت.

براین اساس، قاریان و حافظان نوجوان عضو طرح آموزشی-تربیتی اُسوه که دهمین دوره حضوری ایشان از ۱۶ اسفندماه در شهر مقدس قم در جریان است، روز گذشته ۲۱ اسفندماه با حضور در دفاتر آیت الله علوی گرگانی و آیت الله مبشر کاشانی، با این دو مرجع و عالم عالیقدر دیدار کردند.
در ابتدای این دیدارها، محمدتقی میرزاجانی، معاون اجرایی شورای عالی قرآن و مدیر طرح اُسوه، گزارشی از اهداف و اقدامات انجام شده در این طرح قرآنی که ویژه نوجوانان نخبه قرائت و حفظ قرآن کریم از سراسر کشور تدارک شده و سال پنجم فعالیتش را پشت سر می‌گذارد ارائه کرد.
در ادامه، آیت الله علوی گرگانی ضمن تقدیر و تحسین فعالیت‌های تخصصی و تربیتی قاریان و حافظان عضو طرح اُسوه، ایشان را به عمل به معارف و مفاهیم قرآنی توصیه نمود. ایشان برای توفیقات بیشتر این نوجوانان قرآنی دعا کرد.
در دیدار دیگری که با آیت الله مبشرکاشانی انجام شد، ایشان با مقایسه محرومیت‌های قرآنی در دوران قبل از انقلاب، شکوفایی فعالیت‌های قرآنی پس از پیروزی انقلاب اسلامی را وسیع و مرهون حمایت و هدایت رهبر معظم انقلاب دانست. ایشان همچنین پرداختن به هنرهای قرآنی تلاوت و حفظ را با ارزش و به عنوان اولین گام در مسیر اُنس با قرآن قلمداد نمود و از نوجوانان قرآنی خواست تا تلاش کنند و با عبور از این مرحله، وارد عرصه عمل به فرامین قرآن کریم شوند.
لازم به ذکر است دهمین دوره طرح آموزشی-تربیتی اسوه با عضویت ۷۰ قاری و حافظ نوجوان کل قرآن تا ۲۴ اسفندماه ادامه دارد.

برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *