×

گزارش اجمالی روزهای چهارم و پنجم از اولین دوره طرح اُسوه ویژه حافظان

ایستگاه پایانی

به گزارش دبیرخانه طرح آموزشی-تربیتی اُسوه، شنبه و یکشنبه مورخ ۱۰ و ۱۱ شهریورماه آخرین روز‌های طرح اُسوه حافظان بود.
بر این اساس، برنامه‌های روز شنبه، صرفا تفریحی و سیاحتی بود. در این روز، حافظان عضو به اتفاق تعدادی از اعضای ستاد اجرایی به باشگاه پینت بال فارست، پارک بعثت و استخر مجموعه فرهنگی ورزشی شهید کشوری رفتند.
در روز پایانی این دوره (یکشنبه)، ۳ کلاس درس درک معنای آیات با حضور مسعود وکیل تشکیل شد. در حاشیه برگزاری این کلاس‌ها، اولین نشست هم‌اندیشی والدین حافظان عضو طرح اُسوه با حضور محمدتقی میرزاجانی (مدیر طرح اُسوه) و تعدادی از مسئولین و والدین حافظان برگزار شد. در این نشست، تعدادی از مسئولین به بیان نکات مهم در خصوص ابعاد مختلف طرح اُسوه و والدین حافظان نیز به طرح پرسش‌های خویش در این خصوص پرداختند. یکی از دستورات این نشست، پرسش و پاسخ در زمینه نحوه تربیت کودک و نوجوان بود. در این بخش حجت‌الاسلام دکتر محمدعلی زکیخانی (مشاور تربیتی طرح) مسئولیت پاسخ به پرسش‌های حضار را بر عهده داشت که پاسخ‌های ایشان بسیار مورد توجه و استقبال حضار قرار گرفت. بدین ترتیب اولین دوره طرح آموزشی-تربیتی حافظان ممتاز نوجوان کل قرآن کریم (اُسوه) پس از ۵ روز به کار خود پایان داد.
یادآور می‌شود، اولین دوره طرح آموزشی-تربیتی اُسوه ویژه حافظان نوجوان و ممتاز کل قرآن کریم از تاریخ ۷ شهریور مصادف با اختتامیه نهمین دوره این طرح ویژه قاریان ممتاز نوجوان و جوان آغاز شد.

برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *