×

تقدیر از تلاش‌های امیرحسین رحمتی؛ حائز رتبه اول مسابقات سراسری قرآن

در پی کسب رتبه اول رشته قرائت در چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم

به گزارش دبیرخانه طرح اُسوه، در پی کسب رتبه اول رشته قرائت در چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم توسط امیرحسین رحمتی، شام جمعه ٣ دی ماه، سید داود سجادی معاون طرح اُسوه و سید محمد حسینی پور عضو و مدرس طرح اُسوه، محمدمهدی بیگی و محمدرضا زاهدی از اعضای گروه فجر طرح اُسوه باحضور در سالن اختتامیه مسابقات سراسری، کسب این موفقیت را به وی و پدر ایشان تبریک گفتند.

محمدتقی میرزاجانی رئیس طرح اُسوه نیز بعد از ظهر شنبه ۴ دی ماه، در جلسه‌ای صمیمانه که در محل شورای عالی قرآن برگزار شد، ضمن تحسین تلاش امیرحسین رحمتی در کسب این رتبه قرآنی، تواضع و پشتکار را از ویژگی‌های وی برشمرد و توفیقات بیشتر ایشان را از درگاه الهی مسألت نمود.

در این جلسه که سید داود سجادی و سیدمحمد حسینی پور هم در آن حضور داشتند، رحمتی با بیان این که موفقیتش مرهون و مدیون طرح اُسوه است، توضیحاتی در مورد تلاوت‌های خود در مراحل مختلف مسابقات امسال ارائه کرد.

وی همچنین از علی‌اکبر کاظمی از اساتید طرح اُسوه که در هفته‌های أخیر تحت نظر ایشان تمرینات خود را انجام می‌داد قدردانی کرد.
بنا بر این گزارش، دبیرخانه طرح اُسوه درنظر دارد؛ مقارن با برگزاری دوره آتی طرح، از امیرحسین رحمتی و دو نماینده کشورمان در مسابقات بین المللی دانش آموزان (امیرعلی یادگاری و محمدرضا جعفرپور) به‌صورت ویژه تقدیر نماید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *