×

توصیه استاد احمد ابوالقاسمی به قاریان عضو طرح اُسوه

حضور و تلاوت استاد احمد ابوالقاسمی در جمع قاریان عضو طرح اُسوه در دویست و نود و چهارمین کرسی تلاوت اذانگاهی شورای عالی قرآن

به گزارش دبیرخانه طرح آموزشی-تربیتی اُسوه، روز گذشته استاد احمد ابوالقاسمی (قاری و استاد بین المللی) با حضور در محل برگزاری نهمین دوره طرح اُسوه، به تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید پرداخت.
در حاشیه این کرسی تلاوت که به صورت مستقیم از رادیوقرآن پخش شد، استاد ابوالقاسمی به قاریان عضو طرح اُسوه توصیه کرد: شما قاریان عزیز می بایست تمامی تلاوت های خود را ضبط و آرشیو کنید. این آرشیو سرمایه قرآنی شماست. بنده به رغم اینکه بیش از ۱۰۰۰ تلاوت از خود در آرشیو شخصی ام دارم، کماکان این کار را ادامه می دهم و البته حسرت تلاوت هایی در دلم وجود دارد که امکان ضبط آن را نداشتم و اکنون به آن دسترسی ندارم.
در ادامه استاد ابوالقاسمی، قاریان طرح اُسوه را به استماع برنامه رادیویی “تلاوت من” دعوت کرد. این برنامه با هدف شناسایی و معرفی استعداد‌های برتر تلاوت قرآن کریم که فرصت کسب عنوان در مسابقات را نداشته‌اند تولید می شود.
قابل ذکر است: در این برنامه، قاریان قرآنی که زیبا قرائت می‌کنند اما به دلیل عدم کسب عنوان در مسابقات و یا هر دلیل دیگر در جامعه و رسانه‌ها مطرح نیستند معرفی و تلاوت آنها پخش می‌شود. “تلاوت من”، کاری از گروه اطلاع رسانی رادیو قرآن به کارشناسی و سردبیری احمد ابوالقاسمی و تهیه‌کنندگی مسعودرضا خالقی دوشنبه شب‌ها، ساعت ۲۰:۴۵ تا ۲۲ از شبکه رادیویی قرآن پخش می شود.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *