×

گزارش اجمالی از سومین روز نهمین دوره طرح اُسوه

نهمین دوره طرح آموزشی-تربیتی اُسوه در جریان است

به گزارش دبیرخانه طرح آموزشی-تربیتی اُسوه، برگزاری کلاس درس اندیشه اسلامی با حضور دکتر شبیر فیروزیان مهم­ترین برنامه روز گذشته ۲۸ مردادماه ۹۷ بود.

در این کلاس، مطالبی پیرامون: جایگاه و نقش ولی فقیه، دامنه اختیارات و پاسخ به شبهات حول محور سرفصل امامت بیان شد که مورد توجه ویژه قاریان عضو قرار گرفت.

حجت ­الاسلام شهاب­ الدین غفاری (معاون پرورشی طرح اُسوه)، در خصوص کیفیت برگزاری این کلاس گفت: بحمدالله یکی از مفیدترین برنامه ­های اَدوار اخیر برگزاری کلاس درس اندیشه اسلامی بوده است.

وی افزود: در این دوره، مطالبی بسیار چالشی حول سرفصل امامت به­ صورت مباحثه و میزگرد در دستور کار قرار گرفت که موجب رضایت­ مندی قاریان عضو شد.

در روز سوم نهمین دوره طرح آموزشی-تربیتی قاریان نوجوان و جوان قرآن کریم (اُسوه)، برنامه­ های دیگری نیز به اجرا درآمد که اجمالی از آن به­ صورت خلاصه به این شرح است:

-برگزاری کلاس درس درک معنای آیات با حضور محمود کریمی

-برگزاری کلاس درس قواعد و مکالمه زبان عربی با حضور سید امیر سجادپور

-ورزش و تفریح

-برگزاری کرسی ­های تلاوت اذانگاهی ظهر و مغرب

-برگزاری نماز­های جماعت یومیه

-برگزاری جلسات گفتمان معرفتی و بصیرتی

یادآور می‌شود طرح آموزشی-تربیتی اُسوه از سال ۹۳ به همت جامعه فرهنگی قرآنی عصر و همکاری شورای عالی قرآن، با سرمایه‌گذاری روی قاریان ممتاز نوجوان و جوان سراسر کشور و با طراحی نظامی جامع که ناظر به همه ابعاد تربیت یک قاری ممتاز در تراز نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، تدارک دیده شد و در حال اجرا است.

برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *