×

گزارش اجمالی از نخستین روز نهمین دوره طرح اُسوه

نهمین دوره طرح آموزشی-تربیتی اُسوه با حضور تعداد ۵۵ نفر از قاریان ممتاز نوجوان و جوان سراسر کشور از صبح روز گذشته ۲۶ مردادماه ۹۷ در تهران آغاز به کار کرد.

نهمین دوره طرح آموزشی-تربیتی اُسوه با حضور تعداد ۵۵ نفر از قاریان ممتاز نوجوان و جوان سراسر کشور از صبح روز گذشته ۲۶ مردادماه ۹۷ در تهران آغاز به کار کرد.

در این روز، قاریان عضو و والدین ایشان با مراجعه به ستاد برگزاری دوره نهم، مورد استقبال و پذیرش  توسط مربیان و مسئولین طرح قرار گرفتند.

سپس هر یک از قاریان به تفکیک گروه­ های آموزشی فجر (جوانان)، شمس و نجم (نوجوانان) در مکان­ های پیش­ بینی شده مستقر شدند.

پس از آن، اولین کرسی تلاوت اذانگاهی طرح اُسوه با حضور ۲ نفر از قاریان عضو، سبحان قاری و امیرعلی یادگاری در موعد نماز ظهر برقرار شد.

بر اساس پیش ­بینی انجام شده، مراسم افتتاحیه دوره نهم با اجرای ۲ نفر از قاریان عضو، مهدی حیدری (به­ عنوان مجری مراسم) و ابوالفضل باقری (به­ عنوان قاری طلیعه مراسم) و تعدادی از مسئولین طرح برگزار شد.

یکی از برنامه­ های افتتاحیه این دوره، پخش روایت تصویری از دوره هشتم و تجدید خاطرات دوره گذشته بود که البته مورد توجه ویژه اعضای حاضر در مراسم نیز قرار گرفت.

قابل ذکر است: نهمین دوره طرح آموزشی-تربیتی قاریان ممتاز نوجوان و جوان قرآن کریم (اُسوه) تا ۷ شهریورماه ادامه دارد و اعضای گروه قدر (ورودی­های ۹۷) از روز پنج شنبه ۱ شهریور به جمع حاضر ملحق خواهند شد. اولین دوره طرح آموزشی-تربیتی اُسوه ویژه حافظان نوجوان و ممتاز کل قرآن کریم نیز از تاریخ ۷ شهریور آغاز و تا ۱۱ شهریور ادامه خواهد داشت.

برای دیدن تصاویر اولین روز دوره نهم اینجا کلیک کنید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *